web hlavně pro příznivce BDSM kde naleznete dominy i prostory k pronájmu

Lady Theresie

Před lekcí probíhá konzultace v naprosté pohodě, neprovádím nic na čem se nedohodneme. Pro začátečníky je možné posouvání hranic.

Žádné praktiky mi nejsou cizí , je možné se téměř na všem dohodnout.

Pro  příznivce extrémů upozorněnuji že nehraji žádné divadlo, při lekci lekci budeš pevně připoutaný bez nějaké možnosti s toho  vycouvat.

Nebudu tě k ničemu přemlouvat, jakmile tě svážu tak jsi pouze moje hračka a upozorňuji že si tě pak již dokážu  přinutit k čemukoliv.

 

 

Libůstky jako kouření transek , jejich vydojení  tobě rovnou do pusy a donucené spolykání jejich semene  jsou zde samozřejmostí,  když si nějakou sebou přivedeš.

 

Na objednávku předem:

shitty rimming – sloužíš jako náhrada toaletní papíru. Nutno objednat pouze den dopředu a to na devátou ráno pouze ve všední dny.

dámský orál při menzesu – moje oblíbená praktika. Kleknu si na tvůj obličej a vylížeš menstruaci. Nutno objednat s předstihem a počítat že krámy mám velice silné. Způsoby jak tě donutit vylízat vše úplně do sucha a neodříkat mám a doporučuji ti to provést raději dobrovolně protože tyto kruté metody provádím docela s oblibou(pro zvědavce uvedu např, boxing tvého rozkroku, pálení penisu cigaretou a další krutější metody které by jsi poznal v případě odmítání pokračovat).

vomitting – lze kamkoliv

 

 

S oblibou provádím i výslechy, pokud si myslíš že jsi drsńák, tak přijď poznat skutečný výslech.

Stačí říct že můžeš mít stopy, výprasky můžou být i hardcore.

Řvát si můžeš jak chceš, to mě spíše rozrajcuje, ale taky by jsi někdy při lekci mohl dostat  roubík  vyrobený z vytaženého tamponu nebo vložky, nebo posraných kalhotek.

Pro začátek můžeš zavolat a uvést představu a dojednat termín, pokud se ti to nehodí dát vědět včas  alespoň půl hodiny dopředu  ale pokud nepřijedeš bez omluvy již tě nepřijmu.

Dískrétní prostory na P5 autem 2 minuty od Anděla, není to vybavená mučírna avšak na postel se snadnou uvazuje, pro stálé otroky možnost eskortu do vybavené mučírny kterou si zaplatí.

Nejsem tu nonstop na zavolání tak to laskavě respektuj,  volat všední dny přes den nebo víkendy odpoledne, pokud neberu tak již mám lekci.

Pokud jsi české národnosti , slušně vystupující,  můžeš se objednat a přijít na lekci (ve střízlivém stavu).

 

tel. Lady Theresie – 739115083