Madam Canabelle

Jsem sexuální alchymistka, bodyworkerka, profesionální domina, hypnotizérka a kouč. Mojí vášní je sexuální umění, lidské tělo a erotická mysl jako taková. Své klienty beru na cestu objevování, zkoumání a rozvíjení jejich erotického potenciálu a schopnosti prožívat větší potěšení v sexualitě, ale i v životě jako takovém.

Jsem zkušená, dominantní žena, s rozsáhlou fantazií a nápady, svůdná a rafinovaná, jemná i tvrdá zároveň. Moje osobnost, moje energie, moje empatie a vůle tě dostanou do stavu úplného odevzdání a důvěrného přijímání. S tématy BDSM pracuji vědomě, s jasným záměrem „pro co a pro koho se to dělá“, v bezpečném prostoru a k respektu k hranicím. Optimální setkání trvá 2 – 2,5 hodiny. Jeho součástí je rozhovor o představách, motivaci a záměru.

Vyhrazuji si právo odmítnout klienta, pokud jeho způsob, jakým mě kontaktuje je neuctivý, až familiérní, v minulosti nedorazil na lekci, volá v nevhodnou hodinu (po 21h večer), nerespektuje pravidla a dohody, pokouší se překračovat hranice.

Submisivům a otrokům tykám, na základě setkání rozhoduji o tom, jak budete oslovovat vy mě. Ostatním klientům vykám, pokud se nedohodneme jinak.

Typy lekcí:

Zážitkové:

Femdom – dominance, extatické a senzuální BDSM, fetiš, fyzická i psychická nadvláda, specializuji se na bondage (pouta, provazy, i shibari), spanking, bodyplay, Tease and Denial, footfetiš

Role Play – fantazie a scénáře, které mě zaujmou a jsem ochotná zrealizovat (možnost zapojení dalších osob)

Klinik – elektro, dilatace, CBT, strapon, anal play, fucking machine, deprivace, bodyplay

Dlouhodobé výcviky – disciplína, posluhování, trénink dovedností otroka, uctívání a péče.

Plavby – zážitkové dovolené s BDSM programem

Akce na míru – překvapení a dárky pro partnera / kamaráda, femdom večery a play party

Relaxační:

Erotická hypnóza

Senzuální bondáž masáž

Latexová fetiš masáž

Sexuální alchymie – hra se sexuální energií

Transformační:

BDSM rituály – transformační rituály pro prožití, pochopení a léčení stínů, posílení ducha a mysli

Vědomé BDSM – osobní rozvoj skrze BDSM, pochopení vlastních emocí a osobnostní dynamiky, vědomá práce se sexualitou jako zdrojem naší životní energie.

Výukové a terapeutické:

Sexological bodywork – sexuologická práce s tělem. Absolvovala jsem roční certifikovaný výcvik pro sexuologickou práci s tělem. Pomocí bodyworku lze napravit různé typy problémů jako například, nedostatečná erekce, předčasná ejakulace, závislost na pornografii, neschopnost se vzrušit či dosahovat orgasmu, problémy se sexualitou v partnerství atd.

Workshopy – Sexpandora (rozvojový program pro ženy), vědomé BDSM

Luxusní prostory, čistota, diskrétnost, bezpečnost při hře a 100% zdraví. Dodržuji SSC – safe, sane, consensual.

Nenabízím:

Intimní kontakt směrem k mé osobě

Obsahově prázdné lekce

Pravidelné opakování jednoho scénáře / praktiky

Bezduché mlácení

Extrémní a zdraví ohrožující praktiky