Madam Lydie

BDSM provozuji několik let.

Nabízím jak lehčí, tak tvrdší praktiky – ty mám ve větší oblibě. K lehčím bych zařadila např. psychické a slovní ponižování, poziční tresty, různé hry s rolemi, feminizaci, footfetish, lechtání, fackování, facesittink, mumifikaci, POT, pánský anál, podvazování, plivání, věznění. Za tvrdší považuji baštonádu, ballbustink, CBT, pánský fisting, kolíčky, mučení bradavek, pálení ohněm, horkým voskem, výprasky nejen na zadek…u těch ráda přitlačím. 

Mám k těmto účelům prakticky vybavený pokoj. Každý klient je jiný, má jinou představu, jiné potřeby a pro mně je to vždy výzva, proto nemám žádný univerzální scénář pro všechny.

Jsem přísná, tvrdá, sadistická a nekompromisní, ale i laskavá a chápající. Mám pochopení pro potřeby otroků, subíků i masochistů. Navštěvují mě i muži ve vyšších funkcích, kteří bývají dominantní v osobním životě i v práci, jsou pod neustálým tlakem a čas od času potřebují vypnout a vyčistit si hlavu tak, že někdo rozhoduje za ně.

Jsem dominantni i v civilním životě. Dominance je vlastnost, která buď je nebo není. Nedá se naučit, maximálně se dá zahrát, ale jelikož je to energie, která z člověka vyzařuje, každý brzo pozná, jaká je skutečnost.

Lekce si ráda plánuji, proto uvítám včasnou domluvu.
Nejraději mám klienty, kteří mají jasno v tom, co chtějí, respektují mě a cítím při lekci zpětnou vazbu.

Když se ke mně někdo chystá na první lekci, ocením, když zavolá…už podle hlasu a vyjadřování ledacos poznám. A co poradím? Dostavit se včas, uvolnit se, důvěřovat mi a nechat vše na mně. 
Zaručuji svým klientům diskrétnost.

Spolupracuji s KOMTESOU, která se na žádost ze strany klienta k lekci připojí ať aktivně, či jako divák. Pro některé muže je to velmi příjemné a vzrušující. Lekce, při kterých mi asistuje, jsou pikantnějšího rázu, protože je rozverná a rafinovaně hravá…u klientů jsou tyto duolekce velmi oblíbené. 

Neposkytuji nic, co je spojeno se sexem a nic, co trvale poškozuje zdraví.

Jsem jediná domina, která nabízí i výklad TAROTOVÝCH KARET, ať už jako součást lekce nebo samostatně. BDSM vnímám do hloubky, dokážu se vcítit do klienta, proto se specializuji na terapeutické lekce.

Tel. 702565996, Praha 10 Strašnice