Madam Vixen

Kontaktní údaje:

czechvixen@gmail.com (nonstop)

+420 603 508 422 (pouze pokud jsem v ČR, viz mé webové stránky)

www.czechvixen.net

Jsem přirozeně dominantní, krásná, zkušená a velmi kreativní Madam se spoustou zkušeností i ze zahraničí. Dostanu se ti pod kůži a jako subík nebo fetišista zažiješ kouzlo FemDom v unikátním pojetí – přísnost s něžností v hlase. Otroci budou plnit mé příkazy plné ponížení a pervezností a masochisti poznají můj sadismus bez slitování. Výčet mých oblíbených praktik by byl příliš dlouhý na čtení, zeptej se. Nenabízím zavěšování, jehly, krev, sex.

Společně strávený čas si chci vždy užít naplno a k tomu patří otevřená a pružná komunikace. V žádosti o přijetí uveď svou přezdívku, výšku, váhu, věk, znamení zvěrokruhu a město, odkud za mnou přijedeš. Dále proč přesně mě chceš navštívit a jak jsi časově flexibilní (zda můžeš dopoledne, odpoledne, večer, ve všední dny nebo jen o víkendech).

S pozdravem
Madam Vixen

English version:
A creative and very experienced professional Dominatrix is offering a unique approach to Her subs/slaves – humiliation and suffering combined with a personalized tender care regime. I am keen on exploring the full extent of My supplicants capacity for servitude. My personal preferences include CBT, humiliation, orgasm denial, torture, leather, boot, shoe, feet & ass worship, strap-on, feminization, chastity training and much more, simply ask! Keep in your mind I know ALL the FemDom benefits and I want to enjoy them!