web hlavně pro příznivce BDSM kde naleznete dominy i prostory k pronájmu

INZERCE

 

Nabídka po kluky a holky EMO, účast jako divačky a diváci na strip showm hinirář na místě ihned. psát na spitting@post.cz

Nabídka pro natáčení Trampling tématky. Oblečené dívky možno se škrabiškou okamžit´ výdělek 2 tisíce na místě ihned. Točení kopání a šlapání po otrokovy. Lze se domluvit na smakce@seznam.cz .

 

Wrestling

Jsme zavedená produkce se sídlem v Praze a hledáme dívky a ženy, které se
rády perou. Jedná se o fetish wrestling ve stylu femdom v plavkách, prádle,
sexy oblečení apod. proti ženám a hlavně proti slabším mužům. Není
požadována nahota. Natáčíme 1-2 v Praze 10. Věk mezi 18-35 lety, dobrá
fyzická kondice a chuť se prát. Pokud nejste z Prahy, proplatíme vám cestu.
Více info na mailu office@altent.cz <mailto:office@altent.cz> 

Spitting Párty

Na pravidelné spitting párty přijmeme  skupiny dívek (party kamarádek) i sólo dívky. Pokud jste parta dívek či žen co se rádi baví tak k tomu zřejmě uvítají  navíc privýdělek,  napiště nám (dole je kontaktní e-mail) a můžeme se dohodnout.

Jedná se o diskrétní párty kde plivají ženy spoutanému otrokoví do úst. Akce trvá hodinu a pro zajištění spokojenosti a možnost časté spolupráce se odměna vyplácí již předem.

Pokud jste větší skupiny je odměna na osobu ještě vyšší.

Na osobu je odměna 600,- pokud jste skupina od 2-3, je to na osobu  700,- a pokud jste skupina od 5-8 dívek je odměna 800,-  pro každou dívkz.

Pro sólo dívky které mají zájem je možné po odsouhlasení ostatních takových zájemkyň vytvořit novou skupinu kde se sice nebudou znát avšak akce může proběhnout za stejných podmínek.

 

Pokud se účastnit jako divačky je možné zajistit prezentaci kde dvě dívky budou předvádět jak sjak taková spitting party. Divačky mají poloviční odměnu pokud se však rozhodnou během ukázky zapojit samozřejmě platí podmínky plná výše odměny .

Pro představu jak akce probíhájí lze shlédnout ilustrační trailer z ciziny kde se akce i točí zde: spitting party heslo: spitting nebo zde spitting group heslo pro vstup: spitting

 

Pokud by se video v Google Chrome nepřehrávalo správně zkusit internet explorer, edge, firefox atd.

 

Podmínky jsou žádné focení, plnoletost , nekurpulentní postava (max 65 kg), oblečení jakékoliv (nejlépe šaty nebo sukně, sandály na podpatku, rifle , lodičky).

Doprava může být zajištěna zdarma, po dohodě i pro mimopražské (větší dálky – proplatí se bus/vlak).

 

Akce jsou v Praze a při velkých skupinách se mohou po předchozí dohodě konat na welnesss srubu Sklenka cca  do 15 minut s centra prahy autem.

 

Vítaná je samožřejmě častější spolupráce, akce se konají minimálně 2 x do měsíce.

 

V případě zájmu prosím napište na spitting@post.cz a uveďte zda víkendy odpoledne či všední dny v podvečer vám vyhovuje, kolik by Vás bylo. Termíny akce se také mohou přizpůsobit Vašim časovým možnostem.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

 

Líčení trans

tranny01

————————————————————————————————————————————————————————————————-

Na natáčení filmů s tématikou výprasky hledám dívky a ženy, biče a rákosky a vybavení je k dispozici, vhodné na přivýdělky, peníze ihned, točení se škraboškou.

info u madam Paulette na madampaulette@seznam.cz

—————————————————————————————————————————————————————————————————–

Natáčení filmů s tématikou kaviár, shitty rimming – nabídka pro ženy a dívky- info na smakce@seznam.cz

 

————————————————————————————————————————————————————————————————-

Výroba latexových pomůcek na zakázku, masky, pouta, roubíky, strap-on dilda, důtky, kokony, vakuové lůžka, svěrací kazajky,  opravy latexových oděvů u pana Hádese.

direktivni_maska

——————————————————————————————————————————————————————————————————-

Pronájem prostor s atmosférou sklepení sídla Ludvíka XIV pro veškeré BDSM a Fetish aktivity

bdsm_flora3

 

 

 

—————————————————————————————————————————————————————————————————-

Přeprava domin s party nebo na party

Vyzkoušejte službu zdarma, objednávky na prepravanakupu@seznam.cz

 

 

Toaletní otrok se nabízí ženám jako wc. Může Vás být více najednou, odměna vždy předem, podmínky dohodneme, pravidelný zájem vítán. e-mail: otrokwcmisa@seznam.cz

 

 

 

 

Lidská rohožka

– na trampling párty se hledají dívky a  ženy, chození výhradně v oblečení a obutí po lidské rohožce, možno i více dívek či žen, skupiny vítány, akce v terénu (příroda , parky) i v luxusním apartmánu.

 

Nabídka pro otroky – rohožky účastnit se zdarma trampling párty – přihlásit se lze na nepravidelné akce párkrát měsíčně na humandoormate@seznam.cz stačí napsat časové možnosti a nabídku zašleme pár dní dopředu.